TJ Letonice -:- FK Baník Ratíškovice 3-5 (3-1)

Branky : Kohoutek, Kučera, Levíček - Bábíček 3, Křižka, Voříšek

Imrish- J.Šťastný , Koplík, Vacenovský, Kordula M. - Marcián (87 P.Š'tasný), Opluštil, Daniel, Křižka - Bábíček (80 Šťavík), Stokláska (72 J. Voříšek)

Náhradníci :, P.Šťastný, Šťavík, J. Voříšek

Absence :
P.Kordula ( Zranění ) , Káčer , Macek , Vašek (dovolená), Voříšek (neregistrován),

Hráč utkání : Jakub Bábíček

Začátek nové sezony je tady. Nás čekal nováček v soutěži TJ Letonice. Utkání se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře.Po centru z pravé strany zahrál M.Kordula rukou metr před vápnem, hosté využili standartní situaci (1-0). Hned v zápětí propadli přímý kop z poloviny hřiště až na zadní tyč,záložník domácích už neměl těžkou práci (2-0). Takový vstup do zápasu jsme si asi nepředstavovali ani v nejčernějších snech, odehraných sotva 10 minut a my prohrávali o dvě branky. Nejde říct že jsme se nedostávali do šancí spíše se nám je nepodařilo dobře zakončit, to protrhl až Bábíček po odraženém míči s rohu nedal golmanovi šanci (2-1). Domácí se však nevzdali a do poločasu svůj náskok navýšili (3-1). V kabině jsme si to museli vyříkat hořela hlavně pravá strana Šťastný, Marcián. Po změně stran se naše hra zlepšila. Dostali jsme chuť a pohyb bez kterého by to nešlo. V 55. minutě obešel Stokláska brankáře,ale byl faulován,pokutový kop vzal na sebe kapitán Křižka, bohužel pro nás neproměnil, jeho střela skončila v ochrané sítí. Po centru Daniela snížil opět Bábíček (3-2). Máme v týmu Bábíčka,který vybojoval ve vápně hostí míč a z nemožného úhlu vyrovnal (3-3). Letonice dělali chyby jedné z nich využil Křižka když tvrdou střelou strhl vedení na naši stranu (3-4). Pojišťující branku přidal J. Voříšek (3-5).Naše hra měla hodně nevynucených chyb a hodně situací šlo řešit jednodušeji, v některých situacích se necháme úplně zbytečně vyhecovat, ale buďme rádi za 3 body.

+  Obrat zápasu

-   Hra překombinovaná a celá první půle

VS .  Obrazek

2.kolo

FK Baník Ratíškovice - TJ Sokol Podluží  11:1 (5:0)

Branky : Bábíček 3, Daniel 3, Stokláska 3, Kačer, Marcián - Kos
Diváci : 30

Vašek - Káčer , Koplík (65 Vacenovský), Macek , Kordula M. - Marcián (80 P.Š'tasný), Opluštil, Daniel, Křižka - Bábíček (60 J. Šťastný ) , Stokláska

3. kolo

TJ Slavoj Rohatec -:- FK Baník Ratíškovice  1:19 (0:7)

Branky : Běloch - Stokláska 5, Voříšek Tomáš 5, Bábíček 3, Daniel 3, Voříšek Jakub 2, Macek
Rozhodčí :
Diváci : 50

Vašek - Kordula M (70 Šťastný J.). , Koplík, Macek, Káčer. - Marcián , Voříšek T., Daniel , Křižka  - Bábíček (60 Voříšek J.) , Stokláska (75 Vacenovský)

ŽK :

Náhradníci :, P. Kordula, J. Šťastný, Opluštil, Vacenovský, Balus

Hráč utkání : Voříšek Tomáš

+  Střelecká aktivita

-

4. kolo

Velké Pavlovice -:- FK Baník Ratíškovice  0:4 (0:1)

Branky : Bábíček 4x
Rozhodčí : Pátek
Diváci : 50

Vašek - J.Šťastný , Koplík, Vacenovský, Káčer. - Marcián , Opluštil, Daniel (80 Imrich)l, Křižka (75 P. Šťastný ) - Bábíček , Stokláska (70 P.Kordula)

ŽK :

Náhradníci :, P.Šťastný,Imrich, P. Kordula

Absence :
Macek  (internát ), J. Voříšek (nemoc), M. Kordula (dovolená)

Hráč utkání : Jiří Šťastný

Utkání v Palovicích jsme začli výborně. Hned ve 4. minutě jsme se dostali do vedení, po výkopu brankáře propadl míč za domácí obranu až k Bábíčkovi (0-1). Zbytek první půle byla hra vyrovnaná šanci byly na obou stranách. Nám se opět povedl vstup po poločasové přestávce a dvěma brankami Bábíčka jsme soupeři odskočili (0-3). Zápas se jen dohrával. Po faulu na Daniela obdržel domácí hráč červenou kartu a my kopali penaltu. Na penaltu přišel náš brankář Vašek, jeho střelu doprostřed vyrazil brankář, ale Bábíček dorazil (0-4)

+  Čisté konto a produktivita

-   Většina hry nakopávaní dopředu

5. kolo

FK Baník Ratíškovice -:- SK Mogul Vacenovice  6:0 (4:0)

Branky : Bábíček 3x , Macek, Opluštil, Koplík
Rozhodčí : Ševela
Diváci : 55

Vašek - J.Šťastný , Koplík, Vacenovský (Kordula P.), Káčer. - Marcián , Opluštil, Macek , Křižka  - Bábíček (80 Šťastný P.) , Stokláska (70 Kordula M.)

6. kolo

TJ Slovan Bzenec -:- FK Baník Ratíškovice  2:3 (2:0)

Branky : Šik 2 - Bábíček 2, Voříšek
Rozhodčí : Zima
Diváci : 80

Vašek (30 Imrich) - J.Šťastný , Koplík, Macek , Káčer. - Marcián , Opluštil, Daniel, Křižka  - Bábíček , Stokláska (60 Voříšek J.)

ŽK :

Náhradníci : M. Vacenovský,  P. Kordula ,Voříšek J., Imrich,

Absence :

M.Kordula (zkoušky), P. Šťastný (kulturní povinnosti)

Hráč utkání : Jakub Voříšek

V šestém kole jsme zajeli na horkou půdu do Bzence. Soupeř se nacházel na 3. místě  tabulky. Utkání hodně ovlivnil silný vítr. Začátek se nám zrovna nepovedl. Po střele útočníka hostí náš brankář zachytil míč, ale při zákroku zavadil bokem o tyč a později musel hřiště opustit. Bohužel hned na to po rohovém kopu zakrouceném přímo do brány náš zranění golman na míč nedosáhl (1:0). Než se rozcvičil Imrich (hráč) inkasovali jsme po druhé. Po špatné malé domů Káčera útočník hostí s přehledem zavěsil (2:0). Celý poločas jsme byli lepším týmem ale nedokázali jsme skórovat. Po změně stran jsme dostali potřebný elán. Ale branka stále nepřicházela. Střeleckých pokusů jsme měli dost. V 75. minutě po vysoké přihrávce  J. Šťastného přiťukl Bábíček hlavou J.Voříškovi, ten mu míč vrátil a Bábíček trefil do černého (2:1). Domácí druhý poločas absolutně odpadli fyzicky. V 79. minutě po dlouhém autu Křižky vypadl míč brankáři a Bábíček už nemohl minout (2:2). Náš tlak sílil. 89. minuta se pro nás stala šťastnou. Po špatném odkopu domácích se k míči dostal Daniel. Jeho střelu vytěsnil brankář na tyč, míč se odrazil k Voříškovi a ten strhl vítězství na naši stranu (2:3).

+  Obrat utkání a bojovnost až do poslední minuty

-   Zranění brankáře a zbytečně inkasované branky

7. kolo

FK Baník Ratíškovice -:- FK Baník Dubňany  5:0 (3:0)

Branky : Stokláska 2x, Bábíček , Imrich, Marcián
Rozhodčí : Horehleď
Diváci : 50

Balus - J.Šťastný , Koplík (60 Kordula M), Vacenovský , Káčer. - Marcián (Kordula P.) , Opluštil, Daniel, Macek  - Bábíček , Stokláska (80 Imrich)

ŽK : Macek, Stokláska

Náhradníci : M. Kordula ,  P. Kordula , Imrich,

Absence :

P. Šťastný (kulturní posvinnosti), Křižka, J. Voříšek (praxe)

Hráč utkání : Petr Macek

+   5 branek v síti soupeře a kvalitní obrana

-   Asi nic

8. kolo

FC Bučovice -:- FK Baník Ratíškovice  3:1 (2:0)

Branky : Havránek, Kroupa, Vrábel - Daniel
Rozhodčí : Buček
Diváci : 50

Vašk  - J.Šťastný , Macek , Vacenovský , Káčer( 65 Kordula M.). - Marcián (60 J.Voříšek) , Opluštil, Daniel, Křižka  - Bábíček , Stokláska (70 Kordula P.)

ŽK : Macek,

Náhradníci : M. Kordula ,  P. Kordula , Imrich, J. Voříšek

Absence :

P. Šťastný (kulturní posvinnosti), Koplík (A-tým)

+   Zlepšená hra v druhé půli

-   První porážka

9. kolo

FK Baník Ratíškovice  -:- FC Hustopeče   7:1 (3:0)

Branky : Bábíček 2, Stokláska 2, Daniel, Imrisch, Opluštil - Komosný
Rozhodčí : Mayer
Diváci : 50

Vašk  - J.Šťastný , Koplík (58 Kordula M.) , Vacenovský , Káčer. - Macek  , Opluštil, Daniel, Křižka (70 Kordula P.)   - Bábíček , Stokláska (70 Imrich .)

10. kolo

Zemas Hovorany -:-  FK Baník Ratíškovice   2:1 (2:0)

Branky : Riedl, Zahnaš - Stokláska
Rozhodčí : Strmiska st.
Diváci : 50

Vašek  - J.Šťastný , Káčer , Vacenovský , Kordula M. . - Marcián , Macek,  Daniel, Křižka    - Bábíček , Stokláska

11. kolo

FK Baník Ratíškovice  -:-  Velké Bílovice   5:1 (3:0)

Branky : Macek 2, Stokláska 2, Daniel - Dolák
Rozhodčí : Štěpánek
Diváci : 30

Vašek  - J.Šťastný , Káčer , Vacenovský , Kordula  P . - Marcián , Macek,  Opluštil, , Křižka    - Daniel (60 Imrish)  , Stokláska

12. kolo

Dolní Bojanovice -:- FK Baník Ratíškovice    4:0 (3:0)

Branky : Bohun 2, Pospíšil 2
Rozhodčí : Šerfözo
Diváci : 70

Vašek  - J.Šťastný , Káčer , Vacenovský , Kordula  M . - Marcián (60 Imrish) , Macek,  Opluštil, , Křižka - Daniel  , Stokláska

ŽK :  Macek

Absence :

Kordula P . (nemoc), Bábíček (trest) , Koplík (A-tým), Voříšek J. (?)

+

-   Příšerný výkon celého mužstva

13. kolo

FK Baník Ratíškovice -:- TJ Sokol Dambořice   4:2 (1:2)

Branky : Bábíček 2, Daniel 2 - Drmela, Pokorný
Rozhodčí : Pavlíková
Diváci : 40

Vašek  - J.Šťastný , Káčer ,Macek , Vacenovský . - Marcián , Daniel,  Opluštil, , Křižka (60 Imrish)  -  Bábíček  , Stokláska

ŽK :  Macek , Vacenovský

Absence :

Kordula P . (nemoc),  , Koplík (A-tým), Voříšek J (?)., Kordula M. (?)

+   Obrat v zápase a výkon v 2. půli

-  Zbytečně inkasované branky po individuálních chybách

14. kolo

FK Baník Ratíškovice - Letonice 6:0 (2:0)

Branky :

Imrich 2x, Kačer, Bábíček, J.Kotásek, Hieu Nguyen Cong

Rozhodčí :

Diváci : 30

Vašek - Vacenovský, Imrich, Kačer, J.Šťastný - Macek, D.Macek, Stokláska, Křižka - Šťavík, Bábíček

Náhradníci :

Šimek, Adam Korudla, Kotásek, T.Koplík, Hieu Nguyen Cong

Absence :
Voříšek, P.Kordula ( Zranění ), M.Kordula,Daniel ( ? ) Marcián ( Disciplinární trest ) Opluštil, A.Kordula (Anglie)

15. kolo

Sokol Podluží - FK Baník Ratíškovice 0:7 (0:4)

Branky :

29.min - Stokláska

Absence :
D.Voříšek, Vašek ( Zranění ), Homola ( ? )

16. kolo

FK Baník Ratíškovice - Slavoj Rohatec 6:3 (3:3)

Branky :

15.min - Marcián, 73.min - P.Kordula, 5,8,50,67.min - Babíček - Vinklárek 2, Kolařík

Rozhodčí : Mončák

Diváci : 40

Stokláska - J.Šťastný, Káčer, Vacenovský, M.Kordula - Křižka, Daniel, Opluštil (45 Šťavík), Marcián (Toman), Bábíček, P.Kordula

Toman, Šťavík

Absence :
D.Voříšek, Vašek ( Zranění ), Nguyen, ( Dovolená ) Homola ( ? )

17. kolo

FK Baník Ratíškovice - Slavoj Velké Pavlovice 2:1 (1:1)

Branky :

71.min - Macek, 85.min - Daniel - Nesvatba

Rozhodčí : Martin Šťipčák

Diváci : 40

D.Voříšek - P.Kordula, Káčer, Vacenovský, J.Šťastný - Marcián, Daniel, Macek, Křižka - Stokláska, Imrich

Šťavík, A.Kordula, M.Kordula, Nguyen

Absence :
Opluštil, Vašek ( Zranění ), Toman, Homola ( ? )

18. kolo

SK Mogul Vacenovice - FK Baník Ratíškovice 0:3 (0:2)

Branky :

Imrich, Vacenovský, Daniel

Rozhodčí : Ryba

Diváci : 60

D.Voříšek - P.Kordula, Káčer, Vacenovský, J.Šťastný - Marcián, Daniel, Macek, Křižka - Bábíček, Imrich

Šťavík, A.Kordula, M.Kordula, Nguyen, Stokláska

Absence :

19. kolo

FK Baník Ratíškovice - TJ Slavoj Bzenec 2:4 (1:2)

Branky :

Bábíček 2x - Kratina 2, Havlík, Valštýn

Rozhodčí : Miklík

žk:

Bábíček, Stokláska, Macek

Diváci : 40

D.Voříšek - P.Kordula, Macek, Vacenovský, J.Šťastný - A.Kordula (Daniel), Marcián, Opluštil, Křižka (Káčer) - Bábíček, Stokláska (Imrich)

Šťavík, Káčer, M.Kordula, Nguyen, Imrich, Daniel

Absence :
Vašek ( Zranění ), Toman, Homola ( ? )

20. kolo

FK Baník Dubňany - FK Baník Ratíškovice 2:9 (2:4)

Branky :

4,52,64.min Daniel, 18.min P.Kordula, 24.min Marcián, 40.min T.Voříšek, 62.min Bábíček, 75.min Stokláska, 86.min Imrich - 6,28.min Baťa

Rozhodčí : Ryba

ŽK: Stokláska

ČK: Ševela, Kos - oda Dubňany

Diváci : 100

D.Voříšek - P.Kordula (M.Kordula), Káčer, Vacenovský, J.Šťastný - Marcián (A.Kordula), Opluštil, T.Voříšek, Daniel - Bábíček (Imrich), Stokláska (Nguyen)

M.Kordula, Nguyen, Imrich, A.Kordula

Absence :
Vašek, Křižka ( Zranění ), Šťavík ( Nemoc ), Macek (Škola)

21. kolo

FK Baník Ratíškovice - FC Bučovice 5:4 (2:2)

Branky :

22.min Bábíček, 40,73.min Macek, 56.min Stokláska, 66.min Vacenovský - Chadima, Havránek, Kroupa, Navrátil

Rozhodčí : Jelínek

ŽK: Křižka

ČK: Marcián